Este sitio web utiliza cookies propias y de terceros para optimizar tu navegación, adaptarse a tus preferencias y realizar labores analíticas. Al continuar navegando aceptas nuestra Política de Cookies.

Clasificaciones pruebas

VIII Tech - 10k Barakaldo-10:30-Cto. Euskadi 10.000 Mts 02/10/2022 ATLETISMO-10 KM 02/10/2022
VIII Tech - 10k Barakaldo-10:30-10 Km 02/10/2022 ATLETISMO-10 KM 02/10/2022
VIII Tech - 10k Barakaldo-10:20-5 Km 02/10/2022 ATLETISMO-10 KM 02/10/2022
Inmobiliaria Urme - XXIII. Txingudi Korrika-16:30-Joëlette 01/10/2022 ATLETISMO-10 KM 01/10/2022
Inmobiliaria Urme - XXIII. Txingudi Korrika-16:20-Hand Bike 01/10/2022 ATLETISMO-10 KM 01/10/2022
XII. Euskal Herriko Mendi Duatloia - Arriaran-16:00-XII. Mendi Duatloia - Relevos 01/10/2022 DUATHLON-CORTA 01/10/2022
XII. Euskal Herriko Mendi Duatloia - Arriaran-16:00-XII. Mendi Duatloia - Individual 01/10/2022 DUATHLON-CORTA 01/10/2022
Inmobiliaria Urme - XXIII. Txingudi Korrika-16:30-10 Km 01/10/2022 ATLETISMO-10 KM 01/10/2022
XIII. Anboto Kilometro Bertikala-15:00-3,84 Km 01/10/2022 MONTAÑA-CARRERAS 01/10/2022
XVI Urduña Hiria Herri Krosa-12:50-Paralímpica 25/09/2022 ATLETISMO-10 KM 25/09/2022

Inscripción próximas pruebas

XII. Euskal Herriko Mendi Duatloi Zirkuitua - Aduna-16:00-IV. Mendi Duatloia - Individual
08/10/2022
DUATHLON-CORTA
08/10/2022
XII. Euskal Herriko Mendi Duatloi Zirkuitua - Aduna-16:00-IV. Mendi Duatloia - Relevos
08/10/2022
DUATHLON-CORTA
08/10/2022
III. Xendapedaladak Mendi Bizikleta Martxa-09:00-27 Km / 36 Km
08/10/2022
CICLISMO-BTT
08/10/2022
XXXIV Milla Internacional de Berango-16:10-Todas las categorias
08/10/2022
ATLETISMO-MILLA
08/10/2022
IX Sapubike Martxa-09:00-30 Km
09/10/2022
CICLISMO-BTT
09/10/2022
XVI Milla Internacional de Bilbao-11:55-Benjamin Masculino
15/10/2022
ATLETISMO-MILLA
15/10/2022
XVI Milla Internacional de Bilbao-10:45-Todas las Categorias
15/10/2022
ATLETISMO-MILLA
15/10/2022
XII. Euskal Herriko Mendi Duatloi Zirkuitua - Aiara-16:00-VII. Mendi Duatloia - Individual
15/10/2022
DUATHLON-CORTA
15/10/2022
XII. Euskal Herriko Mendi Duatloi Zirkuitua - Aiara-16:00-VII. Mendi Duatloia - Individual
15/10/2022
DUATHLON-CORTA
15/10/2022
XII. Euskal Herriko Mendi Duatloi Zirkuitua - Amasa-15:30-XXIX. Mendi Duatloia - Individual
22/10/2022
DUATHLON-CORTA
22/10/2022
XII. Euskal Herriko Mendi Duatloi Zirkuitua - Amasa-15:30-XXIX. Mendi Duatloia - Relevos
22/10/2022
DUATHLON-CORTA
22/10/2022
EskoXtrem-09:00-25 Km / 36 Km
22/10/2022
CICLISMO-BTT
22/10/2022
XXIII Donibane Lohizune Hondarribia Lasterketa-10:00-21,097 Km
23/10/2022
ATLETISMO-MEDIA MARATON
23/10/2022
XII. Euskal Herriko Mendi Duatloi Zirkuitua - Aia-15:30-II. Mendi Duatloia - Individual
29/10/2022
DUATHLON-CORTA
29/10/2022
XII. Euskal Herriko Mendi Duatloi Zirkuitua - Aia-15:30-II. Mendi Duatloia - Relevos
29/10/2022
DUATHLON-CORTA
29/10/2022
Ataungo Hiru Auzotako Korrikaldia XLI Mantzaren Oroimenezkoa-11:00-Ataungo Hiru Auzotako Korrikaldia XLI Mantzaren Oroimenezkoa
30/10/2022
ATLETISMO-RUTA
30/10/2022
VII. Beñat Elzo Mendi Lasterketa-11:00-10 Km
01/11/2022
MONTAÑA-CARRERAS
01/11/2022
XVI Antxintxika lasterketa-16:30-Handbike
05/11/2022
ATLETISMO-10 KM
05/11/2022
XVI Antxintxika lasterketa-16:45-Rollers
05/11/2022
ATLETISMO-10 KM
05/11/2022
XVI Antxintxika lasterketa-17:00-Cross
05/11/2022
ATLETISMO-10 KM
05/11/2022
XII. Euskal Herriko Mendi Duatloi Zirkuitua - Kanpezu-15:00-I. Mendi Duatloia - Individual
05/11/2022
DUATHLON-CORTA
05/11/2022
XII. Euskal Herriko Mendi Duatloi Zirkuitua - Kanpezu-15:00-I. Mendi Duatloia - Relevos
05/11/2022
DUATHLON-CORTA
05/11/2022
V. Urduñako Mendi Lasterketa-09:30-33 Km
13/11/2022
MONTAÑA-CARRERAS
13/11/2022
V. Urduñako Mendi Lasterketa-09:30-Relevos
13/11/2022
MONTAÑA-CARRERAS
13/11/2022
V. Urduñako Mendi Lasterketa-10:00-13 Km
13/11/2022
MONTAÑA-CARRERAS
13/11/2022
XII. Euskal Herriko Mendi Duatloi Zirkuitua - Igartza-15:00-X. Mendi Duatloia - Individual
26/11/2022
DUATHLON-CORTA
26/11/2022
XII. Euskal Herriko Mendi Duatloi Zirkuitua - Igartza-15:00-X. Mendi Duatloia - Relevos
26/11/2022
DUATHLON-CORTA
26/11/2022
VII. Super Amara Gabonetako Krosa Irun Txiki-15:30-2011 - 2021
17/12/2022
ATLETISMO-RUTA
17/12/2022
VIII. Super Amara Gabonetako Krosa Irun-16:45-Absoluta
17/12/2022
ATLETISMO-RUTA
17/12/2022